Здрави мафини со минимум калории (ВИДЕО)

0
385

Состојки за 6 порции:

2 шолји спанаќ

1 домат

2 шолји белки

сол, црн пипер

Начинот на приготвување погледнете го во видеото долу.

This is the perfect make-ahead breakfast for your super busy morning!Egg White Breakfast Cups (Under 50 Calories Each)FULL RECIPE: https://bzfd.it/2cRQblL

Posted by Goodful on Четврток, 22 септември 2016