Дали сте слушнале за „Селфичино“? (ВИДЕО)

Ако може да се принтаат слики за украсување на торти и колачи, зошто да не се прави истото и со кафе. Хит во светот е ова селфи-кафе!

0
165

Хит во светот е кафето на кое можете да го испринтате својот лик, а потоа слатко да си го „шмркнете“.

Погледнете како се прави.

Print Your Selfie On Your Coffee

This coffee has your face on it.

Posted by KITCHEN INSIDER on Среда, 16 мај 2018