Чоколадно brownie (ВИДЕО)

0
221

Чоколадно brownie со авокадо и приготвено на веган начин.

Набавете ги потребните dmBio производи од @dm.Makedonija дрогериите и подгответе си слатко задоволство во кое ќе уживате без грижа на совест!

Погледнете го рецептот во видеото:

https://www.youtube.com/watch?v=DVoZc-Y8dZ0